Vizija

Ar kada nors įsivaizdavote sporto klubą, kuriame VISI žmonės pasiekia rezultatus? Vietą, kurioje VISI treniruojasi teisingai bei sulaukia pagalbos? Vietą, kurioje motyvacijos tiek daug, kad NEĮMANOMA netapti priklausomiems nuo sporto? Ko gero, kad neįsivaizdavote, nes to iki šiol niekur nebuvo!

Priklausomi nuo sporto klubo vizija - pasirūpinti kiekvienu žmogumi, suteikti jam profesionalią pagalbą visais sporto ir sveikos gyvensenos klausimais, bei motyvuoti kiekvieną, kad noras gyventi sveikiau NIEKADA nesibaigtų!

Klube VISĄ dieną dirba profesionalių asmeninių trenerių, kineziterapeutų, grupinių užsiėmimų trenerių, mitybos specialistų komanda ir kiekvienas iš jų yra pasiruošęs padėti bet kuriam norinčiam pasiekti savo tikslus!

Ar jums trūksta motyvacijos treniruotis sporto salėje? Ar atėjus į salę būnat pasimetę, nežinot ką daryti, nuo ko pradėti, kaip naudotis treniruokliais ir galų gale vis tiek nusprendžiat pasivaikščioti ant takelio? Ar galbūt jaučiatės taip, kad NIEKO nemokat, todėl visi žiūri į jus kaip į nemokšas? Ar tiesiog norit išmokti sportuoti, viską daryti tinkamai, paspausti save gerokai stipriau bei pasiekti rezultatus apie kuriuos svajojate ? Tuomet ši vieta VISKĄ pakeis iš pagrindų! Kadangi kiekvienas Priklausomi nuo sporto klubo lankytojas ŽINOS ką ir kaip daryti, kodėl tai daryti, nes tuo pasirūpinsim asmeniškai! Skamba neįtikėtinai? Apsilankykit ir įsitikinkit patys 😊

- Nojus Berlinskas