Vaida

178
Ūgis
13.5
Svoris, kg
11
Talija, cm
17
Sėdmenys, cm
9
Šlaunis, cm

Matant tokius kūno pasikeitimus, dažnai gali kilti mintis, kad viskas yra pasiekiama žaibiškai greitai, tikriausiai labai stipraus rėžimo ir griežtos dietos pagalba. Tiesa ta, jog toks pasikeitimas yra pasiekiamas tik tuomet, kai subalansuota mityba ir reguliarus sportas tampa ĮPROČIU! Kai tinkama mityba ir treniruotės nėra kančia, o visu procesu mėgaujamasi ir džiaugiamasi tiek rezultatais, tiek pagerėjusia savijauta.

Su Vaida nuotoliniu būdu dirbome 5 mėnesius. Visą mūsų bendravimo laiką moteris labai stengėsi laikytis mūsų komandos sudarytų mitybos ir sporto planų. Viduryje mūsų darbo kartu Vaida apsirgo, todėl trumpam laikui visa rutina buvo šiek tiek išsibalansavusi. Dažnai po nukrypimų, kai nesportuojama ir nesimaitinama sveikai, žmonės tiesiog viską pameta, nebegrįžta į savo rutiną ir sveiką gyvenseną. Vaida nebuvo šis atvejis, todėl ją už tai labai giriame. Moteris visą laiką žinojo kodėl tai daro, suprato, kad tai nėra tik kūno keitimas, o gyvenimo būdas. Žinoma, viso bendro darbo metu buvo tokių atvejų, kai norėjosi įvairesnio, ne tokio sveiko maisto. Tokiu atveju visada bandydavome surasti balansą ir suplanuoti tokius valgius iš anksto.

Vaida įdėjo daug pastangų, kad išmoktų tinkamai sportuoti, nuolat siuntė pratimų atlikimo technikos video ir net gyvendama Anglijoje susiderino atvykimą į asmeninę treniruotę Vilniuje.

Sveikos, subalansuotos mitybos, treniravimosi su svoriais bei pastovios priežiūros pagalba numesta 13,5 kg., susitvarkyta su dažna migrena, pagerinta stovėsena, sustiprinti raumenys ir svarbiausia - pakeistas mąstymas ir padidintas pasitikėjimas savimi!

Kai atėjo ta diena, kai suvokiau, kad sunkiai betelpu į tuos džinsus, kurie atrodė per dideli, pasakiau sau, kad turiu kažko imtis tuoj pat. Tiesiog supykau ant savęs ir nusprendžiau keistis. Visada buvau iš "kudūjų", bet pasikeitęs darbo pobūdis, nėštumas ir išlikęs sugebėjimas valgyti dideliais kiekiais padarė savo. Pradėjau sportuoti, laikytis dietos, bet suvokiau, kad aš nežinau, kaip turiu sportuoti, nežinau, kokia turi būti mano dieta, todėl nusprendžiau nešvaistyti laiko savo beprasmiškiems eksperimentams ir tiesiog kreiptis į profesionalus, kurie tikrai žinos kas ir kaip.

Pradėti laikytis mitybos ir sportuoti man nebuvo sunku, nes aš esu iš tų žmonių, kuriems patinka laikytis taisyklių. Sporto pradžia buvo tikrai sunki, sukandusi dantis darydavau pratimus, bet mano moto yra: "Jei kiti gali, galiu ir aš". Šiuos žodžius kartodavau sau ties kiekvienu pratimu ir visada, kai galvodavau, kad daugiau nebegaliu. Negalėčiau pasakyti, kad sportuoti man patinka, bet kadangi man to reikia, kad atrodyčiau taip, kaip noriu, tai sportą prilyginu antram darbui. Kaip privalau eiti į darbą, taip pat be pasiteisinimų privalau eiti ir sportuoti.

Mano kelionė dar nesibaigė. Dar norisi padirbėti, taigi ir toliau dirbsiu dviem etatais! Visiems linkiu stiprybės. Jei galiu aš, galit ir Jūs!