Tomas

35
Amžius
178
Ūgis
21.3
Svoris, kg
4
Bicepsas, cm
20.5
Talija, cm
8
Šlaunys, cm

Tomo pasikeitimas įvyko per 3.5 mėnesio. Kiekvienas vyras „ryškinant“ bijo prarasti raumenis, „sudegti“ ar sumažėti ir atrodyti negražiai. Tomas nebuvo išimtis. Vyrą reikėjo nuolat skatinti ir įtikinti, kad reikia rėžimo laikytis toliau, kad viskas bus gerai, kad galų gale, kai pasieksim rezultatą vizualiai jis atrodys labai gerai. Tokio rezultato sėkmė - pastovumas, nuolatinis plano koregavimas ir priežiūra. Tomas kiekvieną savaitę siuntė savo svorį ir kas dvi savaites siuntė apimčių ataskaitas. Pagal jas buvo sekama, kaip vyras laikosi, ar jam sunku su mityba, galbūt netinkamai sportuoja, neužtenka intensyvumo ir t.t. Tokiu atveju būdavo siunčiami vaizdo įrašai, kaip atliekami pratimai ir mokomasi dar geriau ir intensyviau sportuoti.

Sportas nebuvo man visai svetimas. Sportavau, valgiau daug ir skaniai, užkandžiaudamas kada panorėjau. Nesijaučiau storas, bet pamačius skirtumą, galiu pripažinti - veidrodyje aš to nepastebėjau. Sekiau Nojaus puslapį kokius metus, stebėdavausi kaip taip įmanoma pasikeisti per tris mėnesius. Žmona prisijungė į Nojaus klientų sąrašą, todėl ilgai netrukus nusprendžiau ir aš jungtis čia ir padirbėti iš peties. Šiuo sprendimu labai džiaugiuosi.
Jaučiaus alkanas visur ir visada, tik pavalgius jau būdavau alkanas ir laukdavau kada vėl valgysiu. Svoris krito, rezultatai matėsi jau po pirmų savaičių, ko pasekoje jaučiau dar didesnę motyvaciją. Per 3.5 mėn numečiau 22 kg ir gerokai pasikeičiau, pasikeitė ne tik gyvenimo būdas, bet ir kokybė, miegas ir savijauta. Buvo nukrypimų ir ne vienas, bet kitą diena atsiimdavau dvigubai salėje. Dabar auginu masę ir siekiu tolimesnių tikslų. AČIŪ Nojui ir jo komandai, už visų pagalbą! Be jūsų - nebūčiau to pasiekęs!