Nerijus

28
Amžius
185
Ūgis
22
Svoris
1
Krūtinė
12
Talija
8
Šlaunys

Prieš pradedant dirbti su musų komanda, Nerijus bandė priaugti masės savarankiškai, tačiau to padaryti nelabai mokėjo. Valgydamas viską iš eilės jis priaugo iki 102 kg. (pagrinde tai buvo riebalai), todėl jis kreipėsi į mus pagalbos norėdamas „išsiryškinti”.

Nerijaus darbo grafikas pakankamai sudėtingas, kadangi reikia dirbti nuo 5 ryto iki 9 vakaro. Dienos metu būna pertrauka sportui, bei trumpam poilsiui, todėl laiką planuotis teko itin tikslingai. Dėl tokios ilgos darbo dienos buvo sudarytas kiek neįprastas mitybos planas. Buvo valgoma 7-8 valgymai per dieną, todėl vaikinas niekada nebuvo alkanas, visada jautėsi puikiai ir svarbiausia, valgė skanų maistą. Dėl šios priežasties Nerijus visą savo ryškinimosi laiką „necheatino” nei karto!

Per pirmą savaitę Nerijus numetė 4 kg. Svoris ir toliau sparčiai krito, todėl nusprendėme stabdyti rėžimą. Per 1,5 mėnesio buvo numesta 12 kg. ir po 2 mėnesių darbo kartu vaikinas buvo visiškai „ryškus”. Viso darbo metu vaikinas numetė 22 kg.

Vienas iš dalykų, kuris padėjo pasiekti tokius rezultatus - pastovus kontaktas. Nerijus nebuvo tas žmogus, kuris visada tik laukė žinutės ar paskatinimo. Jis buvo tas, kuris visada pranešdavo situaciją (kiek savaičių laikosi, kaip kinta svoris, kokia savijauta, kaip sekasi sporto salėje). Būtent dėl šios priežastis visada galėjome puikiai stebėti progresą ir koreguoti planus tada, kai to reikėjo.

Kitas labai svarbus aspektas - atlikimo technika. Nuo pat pirmos dienos Nerijus filmavo visus atliekamus pratimus, siuntė juos mums ir gavo aiškius aprašymus ir komentarus ką reikia keisti, ko nedaryti ir ką daryti geriau. Vaikinas tuos video siuntė iki pat tol, kol viską atliko nepriekaištingai. Jeigu žmogus nori mokytis, jeigu įdeda pastangas - internetu tikrai galima viską išmokti kuo puikiausiai. Kadangi Nerijus gyvena Airijoje, darbas su juo vyko tik nuotoliniu būdu.