Jovita

25
Amžius
167
Ūgis
10.7
Svoris, kg
9.5
Talija, cm
10
Sėdmenys, cm
5.5
Šlaunys, cm

Jovitos pasikeitimas per 4 mėnesius. Moteris yra 7 mėnesių vaikiuko mamytė. Ji, kaip ir daugelis moterų nėštumo metu priaugo papildomo svorio, kurį norėjo numesti.
Nors moteris visiškai neturėjo laiko, sportavo namų sąlygomis, bei kaip pati sakė „visiškai neturėjau valios ir greitai palūždavau“. Nepaisant visko, Jovitai vis tiek pavyko pasiekti stebinančių rezultatų. Jeigu jai pavyko, vadinasi gali pavykti visiems!

Buvau visokia - ir kūda, ir stambesnė, ir vėl kūda, ir t.t., bet niekada nebuvau pasiekusi tokios kritinės situacijos, kokią turėjau prieš 4 mėnesius. Kelionė prasidėjo, kai buvo praėję 3 mėnesiai nuo gimdymo. Per nėštumą priaugau 17 kg ir valgiau viską, ką norėjau. Pagimdžius buvo likę plius 7-8 kg. Svoris iš pradžių krito, todėl visiškai neprisižiūrėjau (galvojau, o kam to reikia, jei ir taip krenta), bet deja neilgai. Svoris pradėjo augti labai greitai. Internete pradėjau ieškoti visokių dietų, "sveikai valgyti" ir kažkiek sportuoti, bet tai ilgai netruko (tikriausiai pritrūko žinių ir motyvacijos). Vis girdėdavau iš žmonių kalbas apie Nojų. Susiradau puslapį, pradėjau jį stebėti ir sekti, kaip žmonės keičiasi. Negalėjau patikėti, kad per tokį trumpą laiką įmanoma pasiekti tiek daug. Buvo visokių minčių - o gal viskas čia netikra, gal čia tik apgaulė? Nusprendžiau ir aš pabandyti ir patikrinti. Rezultatai patys manęs nustebino!
Pradžia buvo tikrai sunki. Norėjosi visko, sunkiausia būdavo eiti į parduotuvę. Tačiau savaitė po savaitės pripratau ir matant rezultatus veidrodyje noras valgyti viską iš eilės dingo. Kai labai norėdavau kažko arba žinodavau, kad lauks kažkokia proga, kur tikrai neatsilaikysiu - ruošdavausi tam iš anksto. Visos kelionės metu Nojus manęs nepaliko ir toliau motyvuodavo. Noriu tarti didelį AČIŪ Nojui ir jo komandai už tai, jog manimi tikėjo ir padėjo pasiekti tokius rezultatus.