Irina

27
Amžius
173
Ūgis
17
Svoris, kg
15
Talija, cm
19
Sėdmenys, cm

Irinos pasikeitimas per 4 mėnesius. Irina kaip ir dauguma mamyčių priaugo papildomo svorio nėštumo metu. Moteris kreipėsi pagalbos į mus norėdama visa tai numesti.
Su Irina pirma pradėjome stiprinti kūną. Kiekvieną kartą susitikus, turėjome tikslą - padaryti vis daugiau pakartojimų, vis daugiau serijų, vis didinti krūvį. Taip palaipsniui pridėdavom po naują pratimą į sporto programą. Galiausiai prijungėme ir kardio treniruotes. Pradžiai nuo 5-10 min kardio palaipsniui pakilome iki 30-40 min.
Mityba pradžioje tikrai nebuvo per daug griežta. Pirma buvo atsisakyta nesveiko maisto ir paliktas paprastas, iki tol valgomas naminis maistas. To pakako, kad svoris kristų, nes vien atsisakius nesveiko maisto buvo sukuriamas kalorijų deficitas, o priedu sportuojant jis tik didėjo.

Nėštumo metu priaugti svorio tikrai buvo lengva - stengtis nereikėjo. Apskritai nėštumo metu priaugau 19 kg, o iki jo - papildomai 6 kg. Visumoje svėriau 25 kg daugiau, nei įprastai. Pirmi kilogramai po nėštumo krito lengvai, tačiau ties 76 kg riba svoris nustojo visiškai kristi. Tuomet kreipiausi į "Priklausomi nuo sporto" komandą. Viskas pradėjo labai greitai keistis, su kiekviena savaite - po kilogramą. Rezultatais buvo sunku patikėti. Vos tik svoriui nustojus kristi, pritrūkus motyvacijos ar kilus abejonėms - visada kreipdavausi į komandą. Visada sulaukdavau pagalbos, mityba būdavo prižiūrėta, programos koreguojamos. Be jūsų pagalbos niekaip nebūčiau to pasiekusi. Pacituosiu man mėgstamiausią Nojaus pasakytą frazę: "Kai atrodo, kad jau visiškai viskas ir nebegali - išspausk dar 2!" Drąsinu kiekvieną mamytę tikėti savimi! Jūs galite atrodyti taip, kaip tik norit, tai tikrai ĮMANOMA!