Inga

25
Amžius
175
Ūgis
13.3
Svoris, kg
17
Talija, cm
10
Sėdmenys, cm
7
Šlaunys, cm

Inga yra mamytė, kuri kaip ir daugelis moterų po gimdymo turėjo sunkumų metant papildomą svorį. Lygiai taip pat kaip ir visoms, jai reikėjo kovoti su nesveiku maistu, su įvairiomis pagundomis, bei derinti vaiko priežiūrą su laiku sau. Tačiau moteris įrodė, jog viskas įmanoma ir per 5 mėnesius ji numetė apie 14 kg, bei atsikratė 18 cm nuo pilvo zonos!

Kodėl per 5 mėnesius? Kaip ir nemažai daliai gerai besikeičiančių klientų - pirmi du mėnesiai buvo nerealūs. Per juos buvo pasiekta didžioji dalis rezultatų - numesta 13 cm nuo pilvo ir atsikratyta 8 kg. Taip nutinkus, žmogus pradeda per daug greit džiaugtis savo rezultatais, atsipalaiduoja, praranda pirminę motyvaciją, užsidegimą, galvoja, kad jau nusipelnė, todėl pradeda nukrypinėti, valgyti vis daugiau to, ko nereikėtų, treniruotės būna nebe tokios intensyvios ir tuomet rezultatai sustoja, svoris pradeda grįžti atgal.

Taip nutiko ir Ingai. Kadangi su klientu pastoviai palaikėme kontaktą, ji pildė apimčių, svorio, nuotraukų ataskaitas, bendravome nuoširdžiai, todėl nutikus tokiai situacijai iškart pradėjom ieškoti spendimo būdų šiai problemai. Ir mums pavyko!

Visada bijojau būti stora, o po gimdymo užsilikę kilogramai, kurių niekaip nepavyko atsikratyti, tikrai mane liūdino, todėl norėjau kuo greičiau pradėti sportuoti. Pati bandžiau sveikai maitintis, tačiau svoris nejudėjo. Apie Nojaus kaip trenerio darbą skaičiau dar būdama nėščia, todėl kai nusprendžiau, jog be pagalbos man nepavyks pasiekti norimų rezultatų - jau žinojau kur kreipsiuosi. Su Priklausomų nuo sporto komanda pradėjau dirbti nuo spalio mėnesio. Pradžia nebuvo sunki, nevargino jog reikia sverti maistą, prisižiūrėti mitybą. Vėliau kartais nuklysdavau, nes vis užsinorėdavau saldumynų. Nepaisant to, vis mažais žingsneliais judėjau pirmyn, nes visada stengdavausi atidirbti salėje už savo nuklydimus. Taip pat labai pradrąsindavo klientų grupėje įkelti motyvuojantys video, nuolatinis komandos palaikymas, parašyta žinutė. Esu begalo laiminga, jog pasirinkau teisingai ir dabar esu tokia, kokia esu ir tikrai visko nemesiu. Sėkmingai atsikračius norimo svorio, išmokus sportuoti ir maitintis - dabar išsikėlėm naujus tikslus, kaip auginti liesus raumenis, todėl esu motyvuota kaip niekada anksčiau ir toliau keistis!