Giedrė

27
Amžius
164
Ūgis
9
Svoris, kg
10.5
Talija, cm
7
Sėdmenys, cm
7
Šlaunys, cm

Giedrė sugebėjo nuostabiai pasikeisti per 3 mėnesius, sportuodama tik namų sąlygomis ir tuo pačiu metu prižiūrėdama savo 5 mėnesių dukrytę.

Esu mamytė, kuri susiduria su įvairiausiais džiaugsmais ir vienas iš jų buvo, kad nėštumo metu priaugau 30 kg. Todėl nekeista, kad žavėjausi Nojaus, jo komandos bei jų klientų pasiekimais ir darbu. Sekiau kiekvieną ir visada sakydavau sau: „nu kai pagimdysiu ir aš taip pavarysiu! Būsiu ta super mamytė, kur su vaiku ant pečių pumpuosiu pritūpimus”. Na ir ką, atėjo diena, kai pradėjau po truputį kibti savarankiškai į darbus. Neskubant, savo jėgom atsikračiau 25 kg, tačiau vėliau pastrigau ir vaizdas veidrodyje netenkino. Atrodo, iki pilnos laimės tenorėjau dar kokius 5 kg numesti, bet buvau tarsi užburtam rate.. Mityboje dariau begales klaidų, nesupratau kada tikslingiausia daryti kardio, kiek laiko ir pan. Kadangi jau vien naujas mamos vaidmuo kėlė daug streso ir nežinomybės, o čia dar papildomai apsunkindavau sau gyvenimą nusivylimu savimi, savo pastangomis, rezultato nebuvimu ir t.t. Internete tiek daug visokiausios informacijos, tačiau neturėjau laiko atsirinkinėti tinkamos. Atvirai - net nenorėjau, nes ir taip chaosas per didelis galvoje buvo. Taigi, žinių trūkumas, silpnėjanti motyvacija, aiškaus plano neturėjimas vedė mane prie dar vienos nesėkmės..

Tada BAMMM! Nojus įdeda dar vieną stulbinantį kliento pasikeitimą, su tokia gyvenimiška istorija, su gal net sudėtingesne situacija bei aplinkybėmis nei tavo ir tau pasidaro tokia gėda, kad ji taip sugebėjo, o tu ne. Puikiai žinojau, kad sugebėčiau ir aš, tačiau šį kartą man reikėjo pagalbos, todėl supykau ant savęs ir pasakiau sau: "gana gailėtis savęs, ieškoti pasiteisinimų, laikas rimtai susiimti". Taip būtent ir prisijungiau prie Nojaus klientų.

Ir vau, pagaliau turiu planą kiek, kada ir ką valgyti (viskas labai skanu). Susidėliojam dienas ir laiką kada ir ką sportuoti. Pagaliau sužinau viską apie kardio (kada efektingiausia daryti, kaip daryti, kiek daryti ir t.t.). Įšsikeliam aiškius tikslus, susipažįsti su klientų grupe ir seku aktualias temas. Pagaliau turiu tobulą, efektingą dienotvarkę bei dabar jau žinau puikiai kaip ir ką turiu daryti! Jau manau čia yra pusė darbo padaryta ir likusi dalis, tai savęs atsidavimas kiek įmanoma daugiau ir pagaliau didelis džiaugsmas pirmaisiais akivaizdžiais rezultatais jau po kelių savaičių! Tada pagauna azartas ir sustiprėja motyvacija - o kažin, kas bus, jei dar dvi savaites atsilaikysiu nuo nukrypimų. Žinoma, buvo ir labai sunkių savaičių, kai nenorėjau nieko, bet visada stengdavausi prisiminti, dėl ko pradėjau visą tai daryti ir tiesiog darydavau tą ką privalėjau ir ko iš tikrųjų norėjau.

Tikrai visą savo laisvą laiką, kurio turejau labai mažai išnaudodavau visu 100%. Nuoširdžiai daug sportavau, daug dažniau atsilaikydavau pagundoms nei pasiduodavau joms, atlaikiau įvairiausius komentarus ir kritiką, todėl jau po 2 mėnesių buvau žiauriai pasikeitusi ir patenkinta tokiu dideliu rezultatu! Visa tai tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi.

Geriausia dalis buvo ta, jog niekad nebuvau viena ir visada turėjau palaikymą - Nojų ir jo komandą, kurie nuoširdžiai seka tavo rezultatus, koreguoja planus, aiškinasi sunkumus, padeda susidėlioti mintis, išvalyti negatyvą, motyvuoja nestovėti vietoje ir svarbiausia, kad džiaugiasi tavo progresu ir tiki tavimi labiau, nei tu pats! Tokiomis aplinkybėmis neįmanoma nesėkmė!!! Todėl užteks tų kalbų, užteks kvailų pasiteisinimų. Supyk ant savęs, išsikelk tikslą ir prisijunk prie mūsų! Nustebsi kokių šaunių rezultatų sugebėsi pasiekti jau vien per pirmąjį mėnesį, esant reikalui kiek palaikymo sulauksi iš mūsų visų, motyvacijos tiek suteiksim, kad trūks valandų paroje, kiek norėsi visko nuveikti. Ir nebandyk sakyti, jog neturi valios. Ji atsiranda tik tada, kai turi NORO!!!