Gediminas

30
Amžius
191
Ūgis
9
Svoris, kg
5
Krūtinė, cm
13
Talija, cm
4
Šlaunis, cm

Gedimino pasikeitimas per nepilnus 3 mėnesius. Vaikiną kreiptis į mus paragino pilvo išvaržų operacija, kurią teko darytis dėl to, kad buvo sportuojama netaisyklingai - netinkamai keliami per dideli svoriai.

Nors vaikinas prieš tai bandė sportuoti ir derinti mitybą savarankiškai, tačiau taip niekada ir nepavykdavo pasiekti norimos formos. Kaip ir daugumos pagrindinės problemos auginant raumenis būdavo tos, kad augdavo per didelis kiekis riebalų, o bandant ryškinti raumenis ir deginti riebalus - kartu degdavo ir raumenys. Gediminui buvo sudarytas griežtėjantis sporto ir mitybos planas. Pirmą mėnesį buvo regulariai mažinamos kalorijos, antrą mėnesį - nuolatos intensyvinamos treniruotės, o trečią - pritaikytas angliavandenių ciklavimas tam, kad užbaigtų ryškinimosi procesą. Baigus ryškinti šiuo metu palaipsniui didinamos kalorijos tam, kad išlaikytų formą ir augintų liesą raumeninę masę.
Gediminas yra vienas iš tų klientų, kuris gilinosi į visas smulkmenas ir iš mūsų pasiėmė maksimumą. Vaikinas klausdavo visų smulkmenų, siųsdavo visus savo pratimų atlikimo technikos video ir vykdydavo visus nurodymus. Kai yra dedama tiek daug pastangų, tuomet rezultato nepasiekti yra neįmanoma!