Eglė

168
Ūgis, cm
23
Svoris, kg
13
Liemuo, cm
21
Sėdmenys, cm
15
Šlaunis, cm

Matant tokius pasikeitimus, mes dažnai galvojame tik apie kūno pasikeitimą, tačiau patį didžiausią pokytį atspindi veidas! Pakeitus kūną ir gyvenimo būdą, pasikeičia ir mąstymas, charakteris, požiūris, atsiranda pasitikėjimas savimi ir motyvacija. Atsiradus motyvacijai, išsikeliami aukšti tikslai ne tik sportui, bet ir gyvenimui! Būtent šie aspektai yra pats didžiausias pasikeitimas, kurių nematome tik pažiūrėję į kūno pokyčius.

Eglės rezultatas buvo pasiektas per 5 mėnesius. Tai nebuvo rėžimas su 800 kcal. Mitybos planas buvo sudarytas taip, kad mergina kasdien surinktų 1500+ kcal. Sportuojama taip pat nebuvo kasdien. Eglė per savaitę turėdavo 3 treniruotes su svoriais ir 1-2 kardio dienas.

Ėglės pasikeitimas nebuvo pasiektas savęs alinimu ar griežtu rėžimu. Nuotraukoje matomą rezultatą ji pasiekė išlaikydama pastovumą ir nuolat kryptingai judėdama į priekį.

Visų pirmiausia, tai nepamenu, kada paskutinį kartą taip gerai jaučiausi tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Visą gyvenimą save prisimenu kaip apkūnią merginą, kuri valgydavo visur, visada ir viską. Pasiteisinimų, kodėl nieko turėčiau nekeisti buvo įvairių. Pradedant nuo to, kad daug darbų, spaudžia mokslai, kaip aš čia dabar toj salėj atrodysiu, visi tokie gražūs ten ir kita.. Keletą kartų bandžiau pati kažką įrodyti ir bandžiau pradėti eiti į salę, bet viskas pasibaigdavo tuom, kad sumokėdavau už salę į kurią neįeidavau. Kai kreipiausi į Nojų ir jo komandą, studijavau Belgijoje. Šalyje, kuri garsėja tobuliausiais vafliais, bulvytėmis, šokoladu, alumi... Nors su tokiom pagundom tekdavo susidurti kiekvieną dieną, aš atsilaikiau, nes noras pasiekti tikslą buvo gerokai didesnis nei tos kelios minutės "malonumo".

Pati pradžia nebuvo lengva, ypač, kai buvau erasmus studentė - kiekvieną dieną aplink vakarėliai. Taip pat neturėjau jokio žalio supratimo, kaip reikia gaminti maistą (iki tol nebuvau gyvenime vištienos kepus...), bet tuo pačiu žinojau, kad lengviau nebus niekada ir privalau pradėti čia ir dabar!

Pirma motyvacijos banga užėjo po pirmojo mėnesio, kai palyginau savo nuotraukas. Tada supratau, kad oho! Aš galiu!!

Per visus šiuos mėnesius teko patirti nemažai. Iš pradžių persekiojo kelio skausmai, kadangi turėjau traumą nuo futbolo, tačiau išmokus taisyklingai sportuoti visi skausmai dingo. Taip pat pradėjus laikytis planų sužinojau, kad mano imunitetas yra labai nusilpęs (dėka mano buvusio gyvenimo būdo). Dėl šios priežasties susidūriau su įvairiom kitom sveikatos problemom, tačiau tai niekada nesustabdė manęs ir toliau siekti savo tikslų.

Grįžus į Lietuvą bijojau, kad grįšiu ir į seną savo gyvenimo būdą, tačiau viskas buvo atvirkščiai. Grįžusi pradėjau treniruotis su Karoliu, kur treniruotėse taip išsitaškydavom, kad po to tekdavo pasedėti kurį laiką, kad galėčiau grįžti namo. Tai buvo tokie pojūčiai, kurių gyvenime prieš tai niekada nebuvau jautusi! Žinoma, nuo tokių treniruočių rezultatai iškart pajudėjo pilnu tempu. Pats nerealiausias jausmas po visos dienos sėdimo darbo nueiti pasportuoti į salę, iškrauti visas emocijas ir psichologiškai pailsėti.

Pagaliau visuomet turiu jėgų, energijos, spinduliuoju džiaugsmu, teigiamomis emocijomis ir pamiršau, ką reiškia prastas miegas. Ačiū visiems, kurie palaikė, palaiko ir visada yra šalia.