Mindaugas

180
Ūgis
6.5
Svoris, kg
1
Bicepsas
10
Talija
3
Šlaunis

Mindaugas per pirmus 2 mėnesius pasiekė maksimalų ryškumą numesdamas 11,5 kg. Toliau sekė liesos masės auginimas. Pakoregavus planą, padidinus maisto kiekį bei pakeitus sportinį krūvį, per sekantį mėnesį su puse vyras priaugo 4 kg.

Pasiekus tikslą su Mindaugu, iš jo gavome smagių naujienų, kad jo žmona per tuos pačius 3 mėnesius taip pat numetė 18 kg. tik besilaikydama Mindaugo mitybos plano, kurį vyras pakoregavo savo žmonai, kad bendras kalorijų kiekis būtų 1400-1500 kcal.

Pirmą kartą Nojui parašiau 2017 metų sausio mėnesį, kelios dienos po naujų, nusprendęs kaip ir dauguma žmonių atversti naują lapą ir pasikeisti. Tuo metu pabendravom ko ir kaip man reikia, bet taip ir palikau nieko konkrečiai neatrašęs. Nojus manęs nepamiršo, reguliariai kartas nuo karto parašydamas ir klausdamas gal jau esu pasirengęs. Aš jį ignoruodavau arba tiesiog sakydavau, kad tam dabar neturiu laiko. Taip praėjo metai, pilvas dar labiau užaugo, maistą valgydavau bet kokį ir daug jo, savaitgalis be alaus nebūdavo užskaitytas ir taip toliau. Pradėjau savęs nebemėgti ir darydavosi vis sunkiau keltis kiekvieną rytą. Dėl didelio tinginio vis nesinorėdavo nieko daryti, todėl labai supykau ant savęs ir nusprendžiau išbandyti savo kūno galimybes maksimaliai.

Teko vėl prisiminti Nojų. Parašiau aš jam ir vėl viską suderinom kaip ko noriu. Šį kartą nieko nemečiau ir pradėjau dirbti su Priklausomais nuo sporto. Tik gavęs planus tą pačią dieną viską pakeičiau kardinaliai. Pirmas dienas maniau, kad galva plyš pusiau. Problemų savyje nelaikydavau ir jei kas blogai - iškart klausdavau ir gaudavau atsakymus. Visada mane lydėjo palaikymas ir motyvacija. Prasivalyti nuo nesveiko maisto bei gyvenimo būdo, kad jausčiausi kaip naujas, man prireikė poros savaičių. Akivaizdūs rezultatai pasirodė jau po mėnesio ir tai suteikė didelę motyvaciją. Mitybos laikytis man nebuvo sunku, nes maisto tikrai užteko, todėl per 3 mėnesius planų laikymosi nei karto nepraleidau nei vieno valgio ir neturėjau nei vieno "cheat'o".

Nežinau ar Nojus sutiktų, tačiau aš esu giliai įsitikinęs, kad dėl geros savijautos, šviesiai mąstančio proto ir daug kitų gerų dalykų, maistas turi daug didesnę galią nei sportas. Gal kiek sunkiau būdavo su sportu, bet spaudžiau gan rimtai. Būdavo dienų, kai tinginiaudavau, bet būdavo dienų, kai ir atidirbdavau už tas tinginystes į salę eidamas kelis kartus per dieną. Dirbu daug, sportuoju daug, šeimai laiko taipogi skirti reikia, bet kai labai nori - viskas yra suderinama.

Galėčiau išsiplėsti labai daug, bet geriau siūlyčiau tiem, kurie dar nebandė prisijungti - tai padaryti ir patiems patirti šiuos patyrimus ir viską išbandyti ant savo kailio. O Nojui ir jo komandai didelis ačiū už visą šį projektą. Tikrai džiaugiuosi, kad jie pasimaišė mano kelyje.