Loreta

37
Amžius
163
Ūgis
9
Svoris, kg
11
Liemuo, cm
14
Sėdmenys, cm
10
Šlaunys, cm

Per 2 mėnesius Loreta numetė 7 kg. Nors svorio pokytis ir neatrodo didelis, tačiau moters raumenys akivaizdžiai įgavo formą ir padidėjo tonusas.

Loreta sportuodavo namie su hanteliais, o bendraudavome - nuotoliniu būdu. Visų pratimų ji mokėsi iš video ir aprašymų. Moteris buvo ypač atkakli ir įdėjo daug pastangų, kad viską atlikti išmoktų tinkamai. Pirmą kartą jai atsiuntus pritūpimų video, mūsų komanda juos pakomentavo ir nusiuntė pastabas atgal. Moteris tik gavusi pastabas iškart atsiuntė video, kuriuose bandė klaidas ištaisyti, tačiau pradėjo daryti kitas klaidas. Tuomet aš nusifilmavau rodydamas pratimą ir nusiunčiau jai. Vėliau moteris atsiuntė dar daugiau video įrašų: kaip daro pritūpimą ryte namie, per pietus darbe, grįžus namo ir galiausiai - prieš einant miegoti. Tokie video apsikeitimai tęsėsi porą dienų iki kol jos technika tapo visiškai ideali.

Mano istorija kiek kitokia, nei kitų. Nusprendžiau sportuoti ne dėl to, kad norėjau pakeisti figūrą, o tiesiog dėl dukters.

Niekada nesijaučiau turinti viršsvorio, tik turėjau nedidelį kompleksą dėl šlaunų ir sėdmenų. Kaip aš mėgdavau sakyti - "buvau minkšta". Daug riebalo ir turbūt nei gramo raumens. Daug dirbdavau, valgydavau kada turėdavau laiko. Niekada neišsimiegodavau, visada jausdavau nuovargį.

Mano dukra vieną dieną užsiminė, kad norėtų sportuoti. Taip nusprendžiau sportuoti ir aš, norėdama daugiau laiko praleisti su dukra. Žinojau, kad nenoriu sportuoti bet kaip, todėl nusprendžiau kreiptis į trenerį. Kreipiausi į Nojų. Kai Nojus paprašė atsiųsti pirmas nuotraukas, tik tada pamačiusi save supratau, kad tikrai reikia keistis.

Esu bevalė, mėgstu skaniai pavalgyti, todėl maniau, kad bus labai sunku. Bet tikrai šie mėnesiai prabėgo greitai ir nepastebimai. Maisto tikrai pakako, netgi kartais pamąstydavau, kad man jo yra per daug, kadangi buvau pratusi valgyti vieną ar du kartus per dieną. Maistas buvo įvairus ir skanus, ypač pamėgau avižinę košę rytais. Prieš tai rytais aš niekada nevalgydavau, o dabar net neįsivaizduoju savo dienos be pusryčių.

Sitipriai pagerėjo sveikata, miego kokybė, turiu daugiau energijos ir tikrai džiaugiuosi savo dabartine figūra. AČIŪ Nojaus komandai už palaikymą, motyvaciją ir pasitikėjimą. Be jų pagalbos tikrai nebūčiau pasiekusi tokių man stulbinančių rezultatų.